Барви і слово – це класно, це кльово!

У Львівській обласній бібліотеці для дітей відбувся віртуальний бібліотерапевтичний майстер-клас «Барви і слово – це класно, це кльово!». «Вчителями» у цьому незвичному заході стали відома львівська письменниця Оксана Думанська, художниця Ольга Баклан, психологи Юлія Стадницька та Ірина Карівець, а «учнями» — читачі Львівської обласної бібліотеки для дітей та бібліотекарі міста Стрия разом зі своїми читачами, які за допомогою скайпу були «присутні» на майстер – класі.

Юні читачі Львова і Стрия разом з психологами обговорювали питання: коли і чому ми ображаємося, письменниця Оксана Думанська прочитала своє оповідання «Як Марійка образилась на Андрійка». Після діалогу учасники заходу і у Львові і у Стрию малювали свою образу і показували її, коментуючи і розшифровуючи намальоване. Проблеми, які піднімалися під час цієї віртуальної зустрічі, хвилювали усіх її учасників. Діти й дорослі розповідали випадки зі свого життя, коли їх ображали, а також говорили про те, як з гідністю виходити зі складних життєвих ситуацій.

А як цікаво було спостерігати, як чорна і страхітлива образа з грізним ім`ям Птахобраз або кругле і велетеньське Чудовисько Кітая (ніколи не перестану дивуватися дитячій фантазії), після обговорення перетворювалися на яскраво-святкового Модного Птаха або Кольорика у кокетливому капелюшку.

Перший досвід скайп-спілкування викликав живий інтерес у читачів бібліотек Львова та Стрия. Ця скайп – зустріч була проведена в Навчально – бібліотерапевтичний центр «Ковчег»,  — проекті бібліотеки, який реалізується за допомогою програми «Бібліоміст».

Детали hvoryj
Хвора бібліотекою. Давно (здається, це у мене спадкове) і невиліковно

3 Responses to Барви і слово – це класно, це кльово!

  1. Хоч і нема консультативного висновку, але я відчуваю, що мені якраз сюди. Я теж хочу помалювати і щоб малюнок розшифрували. Зараз! :))

  2. hvoryj says:

    І давно це у вас, хворий? 🙂 Прогноз цілком оптимістичний, але типові симптоми вказують на те, що вже час трохи перепочити від твіттера та соціальних мереж і піти десь… в сад або в тому напрямку. Можна з художньою книгою, і бажано без телефона. Але щоб без комп’ютера там!!

  3. ха-ха-ха! згода! у мене вже навіть є пара гарних книжок на думці.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d такие блоггеры, как: