Ми на такому етапі, коли треба знову ставати людьми

Наприкінці квітня увесь персонал нашої бібліотечної палати у повному складі активно фестивалив та семінарив у Львові. Ви напевно вже здогадалися, що робили ми виключно заради користі наших чисельних (теперішніх та майбутніх) пацієнтів в рамках Міжнародного фестивалю дитячого читання у Львові  … ну і ще трішечки задля власного задоволення 🙂

Про Фестиваль вже було написано в мережі та сказано по ТВ чимало, тому можу лише (мабуть не дуже оригінально) подякувати організаторам — ГО «Форум Видавців», чисельним партнерам і спонсорам, привітати їх із таким успіхом та додати, що такі заходи безперечно сприяють фізичному і моральному здоров’ю як дорослих, так і дітей.

Хочу також навести декілька показових цитат з виступів різних доповідачів під час IV Міжнародної науково-практичної конференції «Дитяче читання та Інтернет», що відбулася з 28 по 30 квітня. Мені вони особливо сподобалися й запам`яталися:

— «Ми на такому етапі, коли треба знову ставати людьми» (у контексті повального захоплення молоддю електронними дівайсами, відео-іграшками, швидкими мобільними сервісами та ін.)

— «Інформація — мертві квіти. Комунікація — квіти живі» (підказка: порівняйте мертві web1.0 сайти та сучасні живі блоги) 

— «Сучайсні бібліотечні сайти нагадують мені гарні античні міста… Відчувається запах пилу…» (Ігор Торлін, Національні бібліотека України для дітей). 

— Левко Дурко: «Я щиро переконаний у необхідності та надзвичайній важливості такого явища як Міжнародний дитячий фестиваль. Завдяки такому фестивалю в нас виростатимуть неймовірні діти, які кохатимуться у книжках».

— І, нарешті, мій улюблений (дуже соромно, але зараз не можу пригадати автора. Якщо знаєте — відпишіться у коментарях):

«Чим більше образів живих в бібліотеці в мережі, тим більше живих людей до неї прийде».

Детали hvoryj
Хвора бібліотекою. Давно (здається, це у мене спадкове) і невиліковно

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d такие блоггеры, как: