Ограниченные возможности или ограниченные права?

Один инвалид в США был удостоен чести быть избранным президентом США 4 срока подряд. Звали инвалида Франклин Рузвельт. Глядя на нашу власть, напрашивается мысль — а не пора ли отдать ее «инвалидам», т.е. людям «слабым телом но сильным духом», людям к-рые не привыкли ждать милости, жаловаться на судьбу, а привыкли работать, помогать другим и подавать пример нам, «успешным и здоровым»??

Так незрячі працюють з комп'ютером

Кріс Даніельсен з Національної федерації сліпих використовує програму, яка допомагає незрячим людям працювати в Інтернеті. Завдяки грантам Посольства США таку програму використовують у трьох центрах «Інтернет для читачів громадських бібліотек» в Україні. (©AP Images)

Знову ж таки, американці зробили спеціальний мюзикл (ну люблять там зі всього шоу та fun робити, навіть з аутизму :)) про аутизм. А в Україні… е-еех, досі дитині з таким діагнозом або з деякими аутичними рисами (таких дітей зараз стає все більше і більше, бачу навіть на прикладі групи моєї дитини в звичайному дитячому Київськоум садочку) пропонують… пройти курс лікування із застосуванням психотропних препаратів та інших «сучасних досягнень вітчизняної медицини» у психо-неврологічному диспансері та встати на облік у психіатра. Це так, щоб до дитини приліпили відповідний ярлик на все її подальше шкільне (як мінімум) життя і остаточно затравили в школі.

Гірко, сумно, не по-людськи і в найкращому радянському стилі. Навіть в Росії, яка звичайно ж найбільша тиранічна, «імперська» та найбільш недружелюбна до рідної неньки країна в світі, ситуація з аутизмом та іншими подібними проблемами вже давно є набагато кращою. А як нам далеко в цьому плані до Америки та тим більше до розвинутої цивілізованої і толерантної Європи, про яку так роблять кричати всі без виключення політичні партії в країні!

Реклама

Детали hvoryj
Хвора бібліотекою. Давно (здається, це у мене спадкове) і невиліковно

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d такие блоггеры, как: