Казкотерапія — для батьків, педагогів, психологів

Бібліотечна палата пропонує Вашій увазі рекомендаційний список літератури з бібліотерапевтичними казками та казкотерапії, який стане в пригоді небайдужим батькам, вихователям, педагогам та психологам:

Вовк Н. Літачок-рятівничок — К.: «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2010

Історія про літачка, з якого часто глузували деякі великі літаки, вважаючи його ні на що не здатним. Але одного дня, далеко в горах, саме він рятує маленького хлопчика. Книжка про те, що кожен із нас необхідний та незамінний у цьому світі, а також про те, що ніколи не можна втрачати надії.

Душинська Ю. Дивачок-насмішничок: повість-казка: для дошк. і мол. шк. віку.-К.: «Грайлик», 1996

Про казкову істоту, Дивачка-насмішничка, який оселявся у тих дітлахів, котрі полюбляли вередувати: у панни Ображальської, у пана Злосницького, у пана Плакси, пана Абияк і т.д. Цей дивачок, дивлячись на примхи малих капризуль, аж заходився сміхом, і від цього ставав ситим та задоволеним. Але варто було комусь із дітей дізнатися про його підступність і почати виправлятися, — Дивачок шукав собі іншого вередуна.

Іванюк Н. Кольорові казки.- Львів: Каменяр, 2010 (Лікування кольором)

Автор у своїх казках поєднує і лікування кольором, і лікування словом та звуком. У кожному творі назва певного кольору повторюється не менше 40-50 разів, до того ж, слухаючи казку, дитина моде концентруватися на кольорі, дивлячись на малюнки. Маля інтуітивно обирає казку, яка найбільше подобається. За спостереженнями авторки, діти із захворюваннями печінки обирали жовтий колір, а діти із серцевими відхиленнями — зелений. Зміст казок навчально-виховний.

Каркен С. Вечерние истории//Семья и школа. — 2010. -№5-С.22-26

Істории французской писательницы подходят для чтения взрослым и детям, которым тяжело заснуть и которых мучают различные страхи.    

Далі буде…

І запрошуємо всіх пацієнтів нашої палати також ознайомитися з деякими повнотекстовими казками та бібліотерапевтичними історіями для дітей, що час від часу публікуються у розділі «Бібліотечка-аптечка».  

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d такие блоггеры, как: